Bu İçeriği Paylaş
05 Eylül 2013 Perşembe

Sefa Altınyüzük Taekwon-Do' da Niğde' ye Altın Madalya İle Döndü

02-05 Eylül 2013 tarihlerinde Karaman ilinde yapılan Minikler Türkiye Taekwon-do Şampiyonasında alınan altın madalya ile sezona nokta konuldu.


 NİĞDE TAEKWON-DO SEZONA ALTIN MADALYA İLE NOKTAYI KOYDU

 

02-05 Eylül 2013 tarihlerinde Karaman ilinde yapılan Minikler Türkiye Taekwon-do Şampiyonası hakkında Taekwondo Niğde İl temsilcisi Ufuk ŞİMŞEK bilgi verdi;  40 kg’da Sefa ALTINYÜZÜK Türkiye Şampiyonu oldu. Dünya Spor Kulübü sporcusu olan Sefa ALTINYÜZÜK müsabakalara antrenörü Orhan İNAN tarafından hazırlandı. Katılımın oldukça yüksek olduğu müsabakalarda Niğdeli sporcuların yapmış olduğu maçlar göz doldurdu.Birçok sporcumuz ilk maçları olmasına rağmen 6,7 tur geçti.Gelecek açısından büyük umutlar vaad ettiler.2013 yılında Türkiye Şampiyonalarında Taekwon-do madalya rekorunu kırdı.İlimizde sporcuların yetiştirilmesinde büyük emekleri olan kulüplerimiz;Gençlik Spor Kulübü,Şimşek Spor Kulübü,Dünya Spor Kulübü,Yiğit Spor Kulübü,51 Erdoğdu Spor Kulübüne,İlimiz Antrenörleri;Turgay ATEŞMEN,Melek EREN,Ahmet ŞAHİNER,İbrahim YİĞİT,Orhan İNAN,Doğan ERDOĞDU’ YA teşekkür ederim.Manevi desteklerinden dolayı eski hakemlerimizden ve hocalarımızdan Ali DİBEK’E teşekkür ederim.Yürüdüğümüz yolda her daim arkamızda olan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Harun TURHAN’A,Spor Şube Müdürü Gafur EMLEK’E ve Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hilmi SUNA’ YA sonsuz teşekkür ederim dedi.(HABER KAYNAĞI: www.borhaberci.com)

 
Bu içerik 305 defa okundu.

 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
BOR DA  AMBULANS TAKSİ İLE ÇARPIŞTI BOR DA AMBULANS TAKSİ İLE ÇARPIŞTI.. Bor ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ambulans taksi ile çarpıştı. Ambul..
0 yorum Son Dakika - 10.04.2014
NİĞDE BELEDİYESİNDE MECLİS ÜYESİ DAĞILIMI NİĞDE BELEDİYESİNDE MECLİS ÜYESİ DA.. Yapılan seçimlerde Niğde Belediyesinde Belediye Meclisi üye sayıları da belli ol..
0 yorum Son Dakika - 01.04.2014
NİĞDE AK PARTİ DEDİ NİĞDE AK PARTİ DEDİ.. Niğde'de Ak Parti Adayı Faruk Akdoğan,a tekrar görev verdi. Akdoğan % 41.1 ile y..
0 yorum Son Dakika - 31.03.2014
Üye Bilgi